Top
روغن کوهان شتر (خالص)

روغن کوهان شتر (خالص)

کوهان شتر از ﺑﺎﻓتهای ﭼﺮﺑﯽ و ﻓیﺒﺮی تشکیل شده است. اﻏﻠﺐ کوهان را ﻣﺨﺰن ﺁب نامیده‌اند ﭼﻮن ﺑﺮ اثر اﮐﺴیﺪاسیون یﮏ ﮔﺮم ﭼﺮﺑﯽ 7/1 ﮔﺮم ﺁب تولید می‌شود. ﻣﻘﺪار اﮐﺴیﮋن ﻻزم ﺑﺮای اﮐﺴیﺪاسیون ﭼﺮﺑﯽ از هوای تنفسی اﺧﺬ ﻣﯽﮔﺮدد. کوهان به عنوان منبع تغذیه شتر محسوب...

 

 


قیمت: 15000 تومان

 

روغن کوهان شتر خالص

روغن خالص کوهان شتر
برند: شتر سفید (ایران گیاه)
وزن:75ML
نوع بسته بندی: کاسه ای و شیشه ای
ترکیبات: روغن کوهان شتر (خالص « بدون روغن نباتی که بسیاری از تولیدکنندگان داخلی و خارجی جهت رنگ دهی یا افزایش سود به آن اضافه می کنند!»).
محصولی از کشور: ایران

کوهان شتر از ﺑﺎﻓتهای ﭼﺮﺑﯽ و ﻓیﺒﺮی تشکیل شده است. اﻏﻠﺐ کوهان را ﻣﺨﺰن ﺁب نامیده‌اند ﭼﻮن ﺑﺮ اثر اﮐﺴیﺪاسیون یﮏ ﮔﺮم ﭼﺮﺑﯽ 7/1 ﮔﺮم ﺁب تولید می‌شود. ﻣﻘﺪار اﮐﺴیﮋن ﻻزم ﺑﺮای اﮐﺴیﺪاسیون ﭼﺮﺑﯽ از هوای تنفسی اﺧﺬ ﻣﯽﮔﺮدد. کوهان به عنوان منبع تغذیه شتر محسوب می شود.مکانیزمی که در ساختار کوهان شتر قرار دارد بسیار پیچیده است این ماده از زمان های دور مصارف درمانی و غذایی داشته و این محصول با فرآوری این چربی ساخته شده است که با مالش این روغن بر روی محل درد باعث برطرف شدن درد حاصل می شودساختمان اﺻﻠﯽ کوهان شتر از ﺑﺎﻓتهای ﭼﺮﺑﯽ و ﻓیﺒﺮی تشکیل ﮔﺮدیﺪﻩ است. ﻣﻘﺪار اﮐﺴیﮋن ﻻزم ﺑﺮای اﮐﺴیﺪاسیون ﭼﺮﺑﯽ از هوای تنفسی اﺧﺬ ﻣﯽﮔﺮدد. ﺑﻪ هر ﺟﻬﺖ کوهان ﻣﻨﺒﻊ انرژی شتر را تشکیل می‌دهد ﭼﻮن ﭼﺮﺑﯽ نسبت ﺑﻪ سایر ﻣﻮاد ﻏﺬایﯽ انرژی ﺑیﺸﺘﺮی تولید ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ.مکانیزمی که در ساختار کوهان شتر قرار دارد بسیار پیچیده می‌باشد و یکی از اسرار دنیای خلقت محسوب می‌شود. از زمان بسیار گذشته حکیمان و اطبای بسیاری بر روی این ماده ارزشمند تحقیق داشتند و در مصارف گوناگون استفاده می نمودند و امروزه به عنوان ماده اولیه در صنایع داروسازی و غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 
ساختمان اصلی کوهان شتر از بافت های چربی و فیبری تشکیل گردیده است . اغلب کوهان را مخزن آب نامیده اند  چون بر اثر اکسیداسیون یک گرم چربی 7/1 گرم آب تولید می‏شود. مقدار اکسیژن لازم برای اکسیداسیون چربی از هوای تنفسی اخذ می گردد . به هر جهت کوهان منبع انرژی شتر را تشکیل می دهد چون چربی نسبت به سایر مواد غذایی انرژی بیشتری تولید می کند .
مکانیزمی که در ساختار کوهان شتر قرار دارد بسیار پیچیده است و یکی از اسرار دنیای خلقت محسوب می شود . از زمان بسیار گذشته حکیمان و اطبای بسیاری بر روی این ماده ارزشمند تحقیق داشتند و در مصارف گوناگون استفاده می نمودند و امروزه به عنوان ماده اولیه در صنایع دارو سازی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول با فراوری این چربی ساخته شده است که با مالش این روغن بر روی محل درد نتایج بسیار خوبی در برطرف  شدن درد حاصل می شود .


برخی از خواص روغن کوهان شتر:
ـ درمان درد زانو و مفاصل
ـ تسکین دردهای آرتروز و شکستگی استخوان
ـ رفع بواسیر و خونریزی و شقاق
ـ برطرف کننده ترک های شدید دست و پا
ـ رفع گرفتگی عضلات و رگ به رگ شدگی

ـ بسیار مناسب برای تسکین و درمان درد سیاتیک

روش مصرف:
روزانه 2 الی 3 بار موضع مورد نظر را شست و شو داده ، سپس مقدار مناسبی از روغن را روی محل مورد نظر مالیده و ماساژ دهید تا خوب جذب شود و برای تأثیرگذاری بیشتر آن محل را گرم نگه دارید .

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای روغن کوهان شتر (خالص)

نظر بدهید

1 2 3 4 5