Top

چگونه اعتماد کنیم؟1ـ ثبت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت
فروشگاه اینترنتی طاها7 در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره می باشد. این به معنی آن است که اطلاعات کاملی از فروشگاه و مکان فعالیت آن توسط این مرکز دریافت شده و مورد تایید قرار گرفته است. نماد اعتماد فروشگاه، در قسمت بالای سایت، سمت راست، قرار دارد.

2ـ ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و… ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله آدرس، شماره تلفن، کد ملی و…) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد.

3ـ تاییدیه پرداخت آنلاین بانک ملت
شما میتوانید از تمامی فروشگاه های اینترنتی که مجهز به سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت می باشند با خیالی آسوده اقدام بخرید نمایید، زیرا بانک ملت با تدابیر ایمنی و امنیتی خود خرید آنان را تضمین کرده و مبادلات ریالی تحت نظر و قابل پیگرد می باشد.

4ـ همکاری شرکت پست در ارسال مرسولات
فروشگاه اینترنتی طاها7 با همکاری شرکت پرداخت و پست جمهوری اسلامی ایران، بستر بسیار امنی را برای ارسال کالای شما فراهم کرده است.

5ـ اعتماد مشتریان سابق
فروشگاه طاها7 داری بیش از 500 مشتری ثابت در تهران و شهرستانهامی باشد. مفتخریم که مشتریان، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند، و ما نیز افتخار خدمت رسانی به آنها را داریم. لطف مشتریان به ما با هیچ واژه ای قابل وصف نیست.

6ـ دفتر مرکزی و اطلاعات تماس
فروشگاه طاها7، دارای دفتر ثابت در قلب تهران می باشد. این بدان معناست که شما از هویت واقعی این فروشگاه می توانید اطمینان کامل داشته باشید(ضمن اینکه این اطلاعات به صورت کامل در لینک نماد اعتماد الکترونیکی قرار دارد). داشتن آدرس ثابت، طاها7 را نسبت به سایر فروشگاههای اینترنتی که بعضا تنها با یک شماره موبایل و یا شماره های ثابت دایورتی و آدرسهای جعلی اقدام به راه اندازی سایت مینمایند قابل اعتمادتر کرده است.

آدرس ما: تهران، میدان جمهوری، برج گردون، تجاری ۲۰۳
شماره تماس 02166383210-02166381351 - 09015152450


◊پرداخت امن (Secure payment)
ـ فروشگاه طاها7 موفق به دریافت نماد الکترونیکی گشته و از این حیث در زمره فروشگاه های آنلاین پیشرو در کشور قرار دارد. لذا کلیه تبادلات مالی با توجه به گواهینامه دیجیتالی ssl اخذ شده توسط فروشگاه، با حفظ تمام شرایط امنیتی انجام شده و در هر لحظه قابل پیگیری برای هردو طرف معامله (خریدار و فروشنده) می باشد.
ـ فروشگاه طاها7 با انعقاد قرار داد با بانک ملت، اخذ موافقت نامه های لازم و اعطای تعهدات مناسب به بانک مکان امن برای خرید های شما هموطنان عزیز میباشد.کلیه پرداخت ها در بستر پروتکل ssl با امنیت بالا صورت گرفته و از هر نظر مورد تایید بانک و قابل پیگیری می باشد.

فروشگاه اینترنتی طاها7